soundbary

MusicCast to flagowy produkt znanej wszystkim firmy Yamaha, to inteligentne rozwiązanie dla całego mieszkania czy domu, sterowanie odbywa się z perspektywy smartfona, tableta lub komputera. To proste rozwiązanie, które umożliwia słuchanie innego dźwięku w każdym pomieszczeniu. Odtwarza materiały z telewizorów, komputerów, gramofonów czy płyt CD lub przechowywanych plików na twardym dysku. To rewelacyjne rozwiązanie nie tylko do domu, ale na przykład firm czy instytucji, gdzie w każdym pomieszczeniu ma być ta sama muzyka sterowana przez jedną osobę. Sam system może przechować pliki lub pobierać je z zewnątrz poprzez podłączenie i kompatybilność z innymi sprzętami.

Bezprzewodowa łączność pozwala użytkownikom na przesyłanie między sobą muzyki lub na odwrót zapisać ją z wbudowanego dysku na smartfona, tablet czy komputer. Cały zestaw stworzony jest z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Designerskie, ale minimalistyczne wykończenie pasuje do każdego wnętrza mieszkania czy domu, na korzyść zestawu działa również jego wielkość. Yamaha to znana marka, rozwijająca się i od zawsze kojarzona z dźwiękiem to właśnie, dlatego wspomniany zestaw cieszy się ogromną popularnością i zadowoleniem użytkowników. To, co działa na korzyść marki i jej produktu to dbałość o środowisko, w myśl ekologii MusicCast cechuje się niskim zużyciem prądu i oszczędnym trybem czuwania.

To, choć pozornie jest niuansem w rzeczywistości jest istotne również z perspektywy posiadacza, który za ów prąd musi płacić.