Wśród wielu dostępnych na rynku modeli słuchawek, naprawdę nietrudno dostać solidny, dobry sprzęt do kwoty 200 zł. Wystarczy tylko poświęcić chwilę czasu, aby odnaleźć odpowiedni model, charakteryzujący się mocnym basem i dużą dynamiką. Słuchawki w takim przedziale cenowym doskonale spełnią oczekiwania osób, które cenią sobie mobilność i dobre brzmienie. W cenie do 200 zł można odnaleźć zarówno słuchawki douszne, jak i te nauszne. Poszukując najlepszych modeli, warto przyjrzeć się popularnym markom, na przykład Sony, AKG, Takstar czy Supelux .

W cenie już od około 50 zł można odnaleźć słuchawki Maxell Retro DJ. Model zasługuje na uwagę ze względu na muzykalne, ciepłe brzmienie z podkręconym basem. Doskonale sprawdza się zarówno podczas słuchania muzyki, jak i oglądania filmów. Kolejną ciekawą propozycją są chociażby słuchawki Superlux HD330, których cena waha się między 120 a 150 zł. Model jest solidny i charakteryzuje się nowoczesnym designem.

Ich posiadacze cenią sobie przyjemne, ciepłe brzmienie i bogate basy. Za około 170 zł można także dostać słuchawki AKG K514 MKII. Model odznacza się dobrze wyważonym brzmieniem i stonowanym basem, który nawet po długim czasie nie jest uciążliwy. Za 200 zł można również dostać słuchawki Encore Rockmaster OE. Jest to model słuchawek zamkniętych, z dobrą i głęboką sceną.

Sprzęt charakteryzuje się ciepłym i przyjemnym brzmieniem i bez wątpienia spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Ponadto, słuchawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ich posiadacze będą mogli cieszyć się ich brzmieniem przez długie lata.